A16L-AGM-12D-2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A16L-AGM-12D-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A16L-AGM-12D-2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V
Podatkovni listi: A16L-AGM-12D-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A16L-AGM-12D-2
Številka dela A16L-AGM-12D-2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2950 pcs Podatkovni list A16L-AGM-12D-2.pdf
Voltage Rating - AC 125V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija A16 Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena A16LAGM12D2
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 2,000,000 Cycles
Ingress Protection IP40 Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Green Lastnosti -
Trenutna ocena 5A (AC) Barva - pogon / pokrov Green