A22-CB-10M
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A22-CB-10M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A22-CB-10M
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V
Podatkovni listi: A22-CB-10M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A22-CB-10M
Številka dela A22-CB-10M Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4182 pcs Podatkovni list A22-CB-10M.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 110V
Tip Standard Sklop zaključka Screw Terminal
Funkcija stikala Off-Mom Serija A22
Mere izreza plošče Circular - 22.30mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena A22CB10M
Z1562
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 5,000,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti -
Trenutna ocena 10A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Black