A22E-MP-10
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A22E-MP-10
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka A22E-MP-10
Podatkovni listi: A22E-MP-10.pdf
Status RoHs Svinec brez oprostitve / RoHS, ki je skladen z oprostitvijo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A22E-MP-10
Številka dela A22E-MP-10 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Količina na voljo 1848 pcs Podatkovni list A22E-MP-10.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 110V
Tip Emergency Stop Sklop zaključka Screw Terminal
Funkcija stikala Off-On Serija A22E
Mere izreza plošče Circular - 22.30mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena 11004-7035
A22EMP10
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 300,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Push-Pull Električno življenje 300,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Emergency Stop Panel Mount, Front Trenutna ocena 10A (AC/DC)