A22L-DR-12A-10A
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A22L-DR-12A-10A
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V
Podatkovni listi: A22L-DR-12A-10A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A22L-DR-12A-10A
Številka dela A22L-DR-12A-10A Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5098 pcs Podatkovni list A22L-DR-12A-10A.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 110V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Screw Terminal
Funkcija stikala Off-On Serija A22
Mere izreza plošče Circular - 22.30mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena A22LDR12A10A delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) 12 VAC/DC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Red Lastnosti -
Trenutna ocena 10A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Red