A22RL-10M
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A22RL-10M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A22RL-10M
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka CONTACT BLOCK SPST-NO 10A 120V
Podatkovni listi: A22RL-10M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A22RL-10M
Številka dela A22RL-10M Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis CONTACT BLOCK SPST-NO 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7979 pcs Podatkovni list A22RL-10M.pdf
Sklop zaključka Screw Terminal Serija A22RL
Zahteva Switch Body Druga imena A22RL10M
SW1323
natančen opis Configurable Contact Block SPST-NO 10A @ 120VAC Kontaktna ocena @ Napetost 10A @ 120VAC
Circuit SPST-NO (Izberite prvo, nato uporabite filtre) Združljiva serija Omron, A22RL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A22RL-02M-T2
A22RL-02M-T2
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: CONTACT BLOCK DPST-NC 10A 120V
Na zalogi: 4203 pcs
Prenesi: A22RL-02M-T2.pdf
RFQ
A22RL-11M-T2
A22RL-11M-T2
Opis: CONTACT BLOCK DPST 10A 120V
Na zalogi: 5563 pcs
Prenesi: A22RL-11M-T2.pdf
RFQ
A22RL-10M-T1
A22RL-10M-T1
Opis: CONTACT BLOCK SPST-NO 10A 120V