A22RL-TA-T2-10M
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A22RL-TA-T2-10M
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V
Podatkovni listi: A22RL-TA-T2-10M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A22RL-TA-T2-10M
Številka dela A22RL-TA-T2-10M Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4680 pcs Podatkovni list A22RL-TA-T2-10M.pdf
Voltage Rating - AC 120V Tip Standard, Illuminated
Sklop zaključka Screw Terminal Funkcija stikala Off-Mom
Serija A22RL Mere izreza plošče Circular - 22.30mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena A22RLTAT210M
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 3,000,000 Cycles
Napetost osvetlitve (nominalno) 220 VAC Vrsta osvetlitve, barva LED, Blue
Lastnosti Voltage Reduction Lighting Električno življenje 500,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 10A (AC)