A22RW-2AAT110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A22RW-2AAT110
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SWITCH SELECT 2POS SPST-NO 10A
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije A22RW-2AAT110
Številka dela A22RW-2AAT110 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SWITCH SELECT 2POS SPST-NO 10A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4873 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC 120V Tip Standard
Sklop zaključka Screw Terminal Funkcija stikala Off-Mom
Serija A22RW Mere izreza plošče Circular - 22.30mm Dia
Druga imena A22RW2AAT110
A22RW2AAT110-ND
delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število pozicij 2 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 300,000 Cycles
Napetost osvetlitve (nominalno) 110 VAC Vrsta osvetlitve, barva LED, Blue
Osvetlitev Illuminated Lastnosti Bezel - Round
Električno življenje 500,000 Cycles natančen opis Selector Switch 2 Position SPST-NO 10A (AC) 120V Panel Mount
Globina za prirobnico 46.80mm Trenutna ocena 10A (AC)