CPM2C-24EDTC
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPM2C-24EDTC
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka I/O MOD 16 DIG 8 SOLID ST 24V
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 206 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 206 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPM2C-24EDTC
Številka dela CPM2C-24EDTC Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis I/O MOD 16 DIG 8 SOLID ST 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206 pcs Podatkovni list
Utež 0.441 lb (200.03g) Napetost - oskrba 24VDC
Tip Input, Output (I/O) Module Sklop zaključka Rectangular Connector
Serija CPM2C Druga imena CPM2C24EDTC
delovna temperatura 0°C ~ 55°C Število izhodov in vrste 8 - Solid State
Število vhodov in tipov 16 - Digital Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Za uporabo s / sorodnimi izdelki CPM2C Series Lastnosti -
natančen opis Input, Output (I/O) Module DIN Rail 24VDC Odobritve CE, CSA, UL