D40A-1C015-F
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D40A-1C015-F
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENSOR HALL DIGITAL CONNECTOR
Podatkovni listi: D40A-1C015-F.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 518 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D40A-1C015-F
Številka dela D40A-1C015-F Proizvajalec Omron Automation & Safety
Količina na voljo 518 pcs Podatkovni list D40A-1C015-F.pdf
Napetost - oskrba 24V Tip Hall Effect Sensor
Sklop zaključka Connector Serija -
Paket / primer Box Vrsta izhoda Digital
Druga imena 11008-6003
D40A1C015F
delovna temperatura -10°C ~ 55°C (TA)
Must Release 15.00mm Mora delovati 5.00mm