E2AW-M30LS10-MN3-T1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2AW-M30LS10-MN3-T1
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX M30 10MM PNP-NO SHIELD
Podatkovni listi: E2AW-M30LS10-MN3-T1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 348 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2AW-M30LS10-MN3-T1
Številka dela E2AW-M30LS10-MN3-T1 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX M30 10MM PNP-NO SHIELD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 348 pcs Podatkovni list E2AW-M30LS10-MN3-T1.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 32 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Shielded Serija E2A
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 16Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda NPN-NO, 2-Wire Druga imena E2AWM30LS10MN3T1
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M30