E2AX-M30LS15-M1-B3
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2AX-M30LS15-M1-B3
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka INDUCTIVE SENSOR M30 15MM PNP
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 549 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 549 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2AX-M30LS15-M1-B3
Številka dela E2AX-M30LS15-M1-B3 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis INDUCTIVE SENSOR M30 15MM PNP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 549 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 32 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Shielded Serija E2A
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.591" (15mm)
Frekvenca odziva 250Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda PNP-NC/NO, 3-Wire Druga imena E2AX/M30LS15/M1/B3
E2AXM30LS15M1B3
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP65 Cylinder, Threaded - M30