E2B-M30LS10-M1-C2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2B-M30LS10-M1-C2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SINGLE M30 LONG M12 CN NPN NC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2B-M30LS10-M1-C2
Številka dela E2B-M30LS10-M1-C2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Količina na voljo 2289 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Shielded Serija E2B
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 400Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda NPN-NC, 3-Wire Druga imena E2BM30LS10M1C2
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30