E2CA-X10A
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2CA-X10A
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX M30 2-10MM 3M-CABLE
Podatkovni listi: E2CA-X10A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije E2CA-X10A
Številka dela E2CA-X10A Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX M30 2-10MM 3M-CABLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5242 pcs Podatkovni list E2CA-X10A.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Shielded Serija E2C
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.079" ~ 0.394" (2mm ~ 10mm)
Frekvenca odziva 100Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda Requires Amplifier Druga imena E2CAX10A
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 Kazalnik No Indicator
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.079" ~ 0.394" (2mm ~ 10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30