E2E-X10D1S
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2E-X10D1S
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX M30 10MM DC2W-NO
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 794 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 794 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2E-X10D1S
Številka dela E2E-X10D1S Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX M30 10MM DC2W-NO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 794 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Shielded Serija E2E
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 400Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda NPN-NO, 2-Wire Druga imena E2EX10D1S
E2EX10D1SQ
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E2E-X10D1S-M1
E2E-X10D1S-M1
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SENS PROX M30 10MM DC2W-NO