E2E-X10MY1
pregled izdelka
Številka dela: E2E-X10MY1
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX M18 10MM AC2W-NO
Podatkovni listi: E2E-X10MY1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 775 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 775 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2E-X10MY1
Številka dela E2E-X10MY1 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX M18 10MM AC2W-NO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 775 pcs Podatkovni list E2E-X10MY1.pdf
Napetost - oskrba 20 VAC ~ 264 VAC Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Unshielded Serija E2E
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 25Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M18
Vrsta izhoda SCR-NO, 2-Wire Druga imena E2EX10MY1
E2EX10MY1Q
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Nickel-Plated Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18
Podobni izdelki
E2E-X10MF1-M1J 0.3M
E2E-X10MF1-M1J 0.3M
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: PROXIMITY SENSOR M18 PNP
Na zalogi: 550 pcs
Prenesi: E2E-X10MF1-M1J 0.3M.pdf
RFQ
E2E-X10MY1-US
E2E-X10MY1-US
Opis: SENS PROX M18 10MM AC2W-NO
Na zalogi: 819 pcs
Prenesi: E2E-X10MY1-US.pdf
RFQ
E2E-X10MY1-M4
E2E-X10MY1-M4
Na zalogi: 726 pcs
Prenesi: E2E-X10MY1-M4.pdf
E2E-X10MY2-53-US
E2E-X10MY2-53-US
Opis: SENS PROX M18 10MM AC2W-NC
Na zalogi: 4643 pcs
Prenesi: E2E-X10MY2-53-US.pdf
E2E-X10MY1-53-US
E2E-X10MY1-53-US
Na zalogi: 5783 pcs
Prenesi: E2E-X10MY1-53-US.pdf
E2E-X10MF1
E2E-X10MF1
Opis: SENS PROX M18 10MM DC3W-NO
Na zalogi: 856 pcs
Prenesi: E2E-X10MF1.pdf
E2E-X10MF1 5M
E2E-X10MF1 5M
Opis: PROXIMITY SENSOR M18 PNP PREWIRE
Prenesi: E2E-X10MF1 5M.pdf
E2E-X10MY1-M1
E2E-X10MY1-M1