E2E-X1R5E2
pregled izdelka
Številka dela: E2E-X1R5E2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX M8 1.5MM DC3W-NC
Podatkovni listi: E2E-X1R5E2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2E-X1R5E2
Številka dela E2E-X1R5E2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX M8 1.5MM DC3W-NC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1425 pcs Podatkovni list E2E-X1R5E2.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 40 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Shielded Serija E2E
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.059" (1.5mm)
Frekvenca odziva 2kHz Paket / primer Cylinder, Threaded - M8
Vrsta izhoda NPN-NC, 3-Wire Druga imena E2E-X1R5E2-ND
E2EX1R5E2
Z11424
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Stainless Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8
Podobni izdelki
E2E-X1R5E1-R 2M
E2E-X1R5E1-R 2M
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: PROXIMITY SENSOR M8 1.5MM NPN NO
Na zalogi: 1251 pcs
Prenesi: E2E-X1R5E1-R 2M.pdf
RFQ
E2E-X1R5E2 5M
E2E-X1R5E2 5M
Opis: PROXIMITY SENSOR M8 1.5MM NPN NC
Na zalogi: 1077 pcs
Prenesi: E2E-X1R5E2 5M.pdf
RFQ
E2E-X1R5E1-M1
E2E-X1R5E1-M1
Opis: SENS PROX M8 1.5MM NPN-NO SHLD
Prenesi: E2E-X1R5E1-M1.pdf
E2E-X1R5E2-M1
E2E-X1R5E2-M1
Opis: SENSOR INDUCTIVE M8 SPST-NC
Na zalogi: 932 pcs
Prenesi: E2E-X1R5E2-M1.pdf
E2E-X1R5E1-40 2M
E2E-X1R5E1-40 2M
Prenesi: E2E-X1R5E1-40 2M.pdf
E2E-X1R5F1
E2E-X1R5F1
Opis: SENS PROX M8 1.5MM PNP-NO SHLD