E2F-X1R5Y1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2F-X1R5Y1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2F-X1R5Y1
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENSOR PROXIMITY M8 NPN 120VAC
Podatkovni listi: E2F-X1R5Y1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2F-X1R5Y1
Številka dela E2F-X1R5Y1 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENSOR PROXIMITY M8 NPN 120VAC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1029 pcs Podatkovni list E2F-X1R5Y1.pdf
Napetost - oskrba 20 VAC ~ 264 VAC Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Shielded Serija E2F
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.059" (1.5mm)
Frekvenca odziva 25Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M8
Vrsta izhoda SCR-NO, 2-Wire Druga imena E2FX1R5Y1
E2FX1R5Y1Q
Z1076
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP68
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP68 Cylinder, Threaded - M8