E2FQ-X10Y1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2FQ-X10Y1
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX M30 10MM AC2W-NO
Podatkovni listi: E2FQ-X10Y1.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 290 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2FQ-X10Y1
Številka dela E2FQ-X10Y1 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX M30 10MM AC2W-NO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290 pcs Podatkovni list E2FQ-X10Y1.pdf
Napetost - oskrba 20 VAC ~ 264 VAC Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Shielded Serija E2F
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.394" (10mm)
Frekvenca odziva 25Hz Paket / primer Cylinder, Threaded - M30
Vrsta izhoda SCR-NO, 2-Wire Druga imena E2FQX10Y1
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30