E2K-F7MC1-10
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2K-F7MC1-10
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX CAP FLAT PACK
Podatkovni listi: E2K-F7MC1-10.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 572 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2K-F7MC1-10
Številka dela E2K-F7MC1-10 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX CAP FLAT PACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 572 pcs Podatkovni list E2K-F7MC1-10.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Sklop zaključka Connector
Ščitenje Unshielded Serija E2K
Tip senzorja Capacitive Razdalja zaznavanja 0.276" (7mm)
Frekvenca odziva - Paket / primer Box
Vrsta izhoda NPN-NO, 3-Wire Druga imena E2KF7MC110
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP64
Kazalnik LED natančen opis Capacitive Proximity Sensor 0.276" (7mm) IP64 Box