E2Q2-N30MY4-U
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E2Q2-N30MY4-U
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS PROX IND 30MM AC NO/NC NPT
Podatkovni listi: E2Q2-N30MY4-U.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 314 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 314 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E2Q2-N30MY4-U
Številka dela E2Q2-N30MY4-U Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS PROX IND 30MM AC NO/NC NPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314 pcs Podatkovni list E2Q2-N30MY4-U.pdf
Napetost - oskrba 20 VAC ~ 253 VAC Sklop zaključka Connector
Ščitenje Unshielded Serija E2Q
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 1.181" (30mm)
Frekvenca odziva 20Hz Paket / primer Module
Vrsta izhoda SCR-NC/NO, 2-Wire Druga imena E2Q2N30MY4U
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 1.181" (30mm) IP67 Module