E3F2-DS10B4-M
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3F2-DS10B4-M
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 746 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E3F2-DS10B4-M
Številka dela E3F2-DS10B4-M Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 746 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija E3F2
Metoda zaznavanja Reflective, Diffuse Razdalja zaznavanja 3.937" (100mm)
Odzivni čas 2.5ms Izhodna konfiguracija PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Druga imena E3F2DS10B4M delovna temperatura -25°C ~ 55°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Izvor svetlobe Infrared
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IEC IP67, IP69K
Metoda povezave Connector Vrsta prilagajanja Fixed
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E3F2-DS10B4-M1-M
E3F2-DS10B4-M1-M
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL
Na zalogi: 4779 pcs
Prenesi:
RFQ
E3F2-DS10B4-M 5M
E3F2-DS10B4-M 5M
Opis: SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL