E3F2-DS10C4-P1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E3F2-DS10C4-P1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3F2-DS10C4-P1
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENSR OPTO REFL NPN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije E3F2-DS10C4-P1
Številka dela E3F2-DS10C4-P1 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENSR OPTO REFL NPN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4531 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija E3F2
Metoda zaznavanja Reflective, Diffuse Razdalja zaznavanja 3.937" (100mm)
Odzivni čas 2.5ms Izhodna konfiguracija NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Druga imena E3F2-DS10C4-P1-ND
E3F2DS10C4P1
Z3196
delovna temperatura -25°C ~ 55°C