E3F2-DS30B4-S
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3F2-DS30B4-S
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENS .3M WIRE LEADS PNP DIFFUSE
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 592 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 592 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E3F2-DS30B4-S
Številka dela E3F2-DS30B4-S Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENS .3M WIRE LEADS PNP DIFFUSE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 592 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V Serija E3F2
Metoda zaznavanja - Razdalja zaznavanja -
Odzivni čas 2.5ms Izhodna konfiguracija -
Druga imena E3F2DS30B4S delovna temperatura -25°C ~ 55°C