E3HQ-CT12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3HQ-CT12
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka HOUSING NC
Podatkovni listi: E3HQ-CT12.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 143 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 143 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E3HQ-CT12
Številka dela E3HQ-CT12 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis HOUSING NC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143 pcs Podatkovni list E3HQ-CT12.pdf
Napetost - oskrba 12 V ~ 24 V Serija E3HQ
Metoda zaznavanja Through-Beam Razdalja zaznavanja 31.496" (800mm)
Odzivni čas 5ms Izhodna konfiguracija NPN - Open Collector/Dark-ON
Druga imena E3HQCT12 delovna temperatura -25°C ~ 55°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Izvor svetlobe Infrared (950nm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67 (IEC 60529)
Metoda povezave Cable Vrsta prilagajanja -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
E3HS-DS5E2
E3HS-DS5E2
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: SENSOR PHOTOELEC DIFF REFL 50MM
Na zalogi: 382 pcs
Prenesi:
RFQ
E3HF-1L
E3HF-1L
Opis: EMITR FOR E3HF-1 PHOTO THRU-BEAM
Na zalogi: 5264 pcs
Prenesi: E3HF-1L.pdf
RFQ
E3HF-DS5E2
E3HF-DS5E2
Opis: SENSR OPTO REFL 50MM PREWIRE MOD