E3T-ST12-U2R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E3T-ST12-U2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3T-ST12-U2R
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SENSOR PHOTOELECTRIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 235 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 235 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E3T-ST12-U2R
Številka dela E3T-ST12-U2R Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SENSOR PHOTOELECTRIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 235 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 12 V ~ 24 V Serija E3T
Metoda zaznavanja Through-Beam Razdalja zaznavanja 39.370" (1m)
Odzivni čas 1ms Izhodna konfiguracija NPN - Open Collector/Dark-ON
Druga imena E3T/ST12/U2R
E3TST12U2R
delovna temperatura -25°C ~ 55°C