E52-IC35B-3.2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E52-IC35B-3.2
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka TEMPERATURE CONTROL
Podatkovni listi: E52-IC35B-3.2.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 348 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 348 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E52-IC35B-3.2
Številka dela E52-IC35B-3.2 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis TEMPERATURE CONTROL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 348 pcs Podatkovni list E52-IC35B-3.2.pdf
Tip terminala Exposed Terminals Temperaturno območje 0 ~ 1050°C
Serija E52 Druga imena E52IC35B32
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - zaščitna cev 350mm
Dolžina - vodilna žica - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tip elementa J - Type Premer - zaščitna cev 3.2mm