E5EC-QR4A5M-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E5EC-QR4A5M-010 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E5EC-QR4A5M-010
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Podatkovni listi: E5EC-QR4A5M-010.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 208 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 208 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E5EC-QR4A5M-010
Številka dela E5EC-QR4A5M-010 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 208 pcs Podatkovni list E5EC-QR4A5M-010.pdf
Utež 0.463 lb (210.01g) Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC
Serija E5EC Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (5), Voltage (External SSR) Druga imena E5EC-QR4A5M-010-ND
E5ECQR4A5M010
SW1730
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Število znakov na vrstico 4, 4, 4
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni razpon -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Event Input, Heater Fault Detection
Vrsta zaslona LCD - Tri Color Characters, Backlight Znaki prikaza - višina 0.710" (18.00mm), 0.433" (11.00mm), 0.307" (7.80mm)
natančen opis Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount Nadzorna metoda On/Off, Proportional (PID)