F3EM2-018-1200-AV
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F3EM2-018-1200-AV
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka 1200 L, 18MM PITCH, 15M ANALOG
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Stanje zalog 61 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3EM2-018-1200-AV
Številka dela F3EM2-018-1200-AV Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis 1200 L, 18MM PITCH, 15M ANALOG Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 61 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 24VDC Serija -
Metoda zaznavanja Through-Beam Razdalja zaznavanja 590.551" (15m)
Odzivni čas 4ms Izhodna konfiguracija Analog
Druga imena F3EM20181200AV delovna temperatura -10°C ~ 55°C