F3SJ-A0290P20
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F3SJ-A0290P20
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka F3SJ-A0290P20
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 57 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3SJ-A0290P20
Številka dela F3SJ-A0290P20 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis F3SJ-A0290P20 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 24VDC Serija F3SJ-A
Zaščitna višina 290mm Zaščita Finger/Hand
Druga imena F3SJA0290P20 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 9.0m Število žarkov 19
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 20mm
Zračna višina 15mm