F3SJ-A0605P14
pregled izdelka
Številka dela: F3SJ-A0605P14
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka F3SJ-A0605P14
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 35 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 35 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3SJ-A0605P14
Številka dela F3SJ-A0605P14 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis F3SJ-A0605P14 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 24VDC Serija F3SJ-A
Zaščitna višina 605mm Zaščita Finger
Druga imena F3SJA0605P14 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 9.0m Število žarkov 66
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 14mm
Zračna višina 9mm