F3SJ-A1060P25
pregled izdelka
Številka dela: F3SJ-A1060P25
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka F3SJ-A1060P25
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 28 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 28 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3SJ-A1060P25
Številka dela F3SJ-A1060P25 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis F3SJ-A1060P25 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 24VDC Serija F3SJ-A
Zaščitna višina 1060mm Zaščita Hand
Druga imena F3SJA1060P25 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 9.0m Število žarkov 53
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 25mm
Zračna višina 20mm