F3SJ-A1395P30
pregled izdelka
Številka dela: F3SJ-A1395P30
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka F3SJ-A1395P30
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 26 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3SJ-A1395P30
Številka dela F3SJ-A1395P30 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis F3SJ-A1395P30 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 24VDC Serija F3SJ-A
Zaščitna višina 1395mm Zaščita Hand/Arm
Druga imena F3SJA1395P30 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 9.0m Število žarkov 56
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 30mm
Zračna višina 25mm