F3SJ-A2020P55
pregled izdelka
Številka dela: F3SJ-A2020P55
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka F3SJ-A2020P55
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 19 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3SJ-A2020P55
Številka dela F3SJ-A2020P55 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis F3SJ-A2020P55 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 24VDC Serija F3SJ-A
Zaščitna višina 2020mm Zaščita Leg/Body
Druga imena F3SJA2020P55 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 7.0m Število žarkov 41
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 55mm
Zračna višina 50mm