F3SJ-B0465P25
pregled izdelka
Številka dela: F3SJ-B0465P25
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka F3SJ-B0465P25
Podatkovni listi: F3SJ-B0465P25.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 67 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3SJ-B0465P25
Številka dela F3SJ-B0465P25 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis F3SJ-B0465P25 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67 pcs Podatkovni list F3SJ-B0465P25.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija F3SJ-B
Zaščitna višina 465mm Zaščita Hand
Druga imena F3SJ-B0465P25-ND
F3SJB0465P25
Z9461
delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 7.0m Število žarkov 22
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 25mm
Zračna višina 20mm