F3SJ-B1985N25
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F3SJ-B1985N25
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka F3SJ-B1985N25
Podatkovni listi: 1.F3SJ-B1985N25.pdf2.F3SJ-B1985N25.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 24 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 24 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F3SJ-B1985N25
Številka dela F3SJ-B1985N25 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis F3SJ-B1985N25 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24 pcs Podatkovni list 1.F3SJ-B1985N25.pdf2.F3SJ-B1985N25.pdf
Napetost - oskrba 24VDC Serija F3SJ-B
Zaščitna višina 1985mm Zaščita Hand
Druga imena F3SJB1985N25 delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Območje delovanja 0.2m ~ 7.0m Število žarkov 98
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lastnosti Blanking, Muting Function Zmožnost zaznavanja 25mm
Zračna višina 20mm