G3PX-240EUN
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: G3PX-240EUN
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka CONTROL PWR 100/110V 200/230V
Podatkovni listi: G3PX-240EUN.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 206 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 206 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije G3PX-240EUN
Številka dela G3PX-240EUN Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis CONTROL PWR 100/110V 200/230V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206 pcs Podatkovni list G3PX-240EUN.pdf
Utež 3 lbs (1.4kg) Napetost - oskrba 100/110VAC, 200/230VAC
Tip Power Controller Sklop zaključka Screw Terminal
Serija G3PX, EUN Mere izreza plošče -
Vrsta izhoda - Druga imena G3PX240EUN
delovna temperatura -25°C ~ 65°C Število znakov na vrstico -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni razpon 4 ~ 20mA, 1 ~ 24VDC