H2C-R-AC120-B
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2C-R-AC120-B
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY TIME DELAY 6HR 6A 250V
Podatkovni listi: H2C-R-AC120-B.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 470 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2C-R-AC120-B
Številka dela H2C-R-AC120-B Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY TIME DELAY 6HR 6A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470 pcs Podatkovni list H2C-R-AC120-B.pdf
Napetost - oskrba 120VAC Metoda začetka časa Input Voltage
Metoda prilagoditve časa Hand Dial Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal)
Serija H2C Vrsta releja Mechanical Relay
Druga imena H2CRAC120B Tip montaže Socketable
Funkcija Off-Delay natančen opis Off-Delay Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.2 Sec ~ 6 Hrs Delay 6A @ 250VAC Socketable
Čas zamude 0.2 Sec ~ 6 Hrs Kontaktna ocena @ Napetost 6A @ 250VAC
Circuit SPDT (1 Form C)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H2C-R AC240 B
H2C-R AC240 B
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY TIME DELAY 6HR 6A 250V