K2CU-F40A-E
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: K2CU-F40A-E
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka DETECT HEATER ELEMENT 200V CHAS
Podatkovni listi: K2CU-F40A-E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 352 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 352 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije K2CU-F40A-E
Številka dela K2CU-F40A-E Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis DETECT HEATER ELEMENT 200V CHAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 352 pcs Podatkovni list K2CU-F40A-E.pdf
Utež 0.86 lb (390.09g) Napetost - oskrba 200VAC
Tip Heater Element Detector Sklop zaključka Screw Terminal
Serija K2CU Mere izreza plošče -
Vrsta izhoda Relay Druga imena K2CUF40AE
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Število znakov na vrstico -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni razpon 16 ~ 40A Ingress Protection -
Lastnosti Heater Fault Detection Vrsta zaslona -
Znaki prikaza - višina - natančen opis Heater Element Detector 200VAC Chassis Mount