LY2-D-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY2-D-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LY2-D-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Podatkovni listi: LY2-D-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LY2-D-DC24
Številka dela LY2-D-DC24 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9371 pcs Podatkovni list LY2-D-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija LY Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena LY2-D-DC24-ND
LY2DDC24
Z2263
delovna temperatura -25°C ~ 55°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Diode natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 650 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 36.9mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LY2-DC24
LY2-DC24
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Na zalogi: 10934 pcs
Prenesi: LY2-DC24.pdf
RFQ
LY2-D-DC100/110
LY2-D-DC100/110
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Na zalogi: 6038 pcs
Prenesi: LY2-D-DC100/110.pdf
RFQ
LY2-D DC6
LY2-D DC6
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
Prenesi: LY2-D DC6.pdf
LY2-C DC24
LY2-C DC24
Prenesi: LY2-C DC24.pdf
LY2-COVER BY OMI
LY2-COVER BY OMI
Opis: RELAY TERMINAL COVERS
Prenesi: LY2-COVER BY OMI.pdf
LY2-DC12
LY2-DC12
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Prenesi: LY2-DC12.pdf
LY2-D DC48
LY2-D DC48
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Prenesi: LY2-D DC48.pdf
LY2-DC6
LY2-DC6