LY4F-AC240
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY4F-AC240 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LY4F-AC240
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 240V
Podatkovni listi: LY4F-AC240.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LY4F-AC240
Številka dela LY4F-AC240 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8527 pcs Podatkovni list LY4F-AC240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 192 VAC Izklop napetosti (min) 72 VAC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 250VAC, 125VDC - Max
Serija LY Čas izdaje 25ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena LY4F-AC240-ND
LY4FAC240
Z11244
delovna temperatura -25°C ~ 40°C
Čas delovanja 25ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C) Napetost tuljave 240VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 9 kOhms
Moč tuljave 2.5 VA Tok tekočine 9.5mA