M16-TY-12D
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M16-TY-12D
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka PILOT LIGHT 12V LED ROUND YELLOW
Podatkovni listi: M16-TY-12D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M16-TY-12D
Številka dela M16-TY-12D Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis PILOT LIGHT 12V LED ROUND YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3106 pcs Podatkovni list M16-TY-12D.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija M16
Ocene AC/DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.63" (16.00mm) Druga imena M16TY12D
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 15.10mm Barva objektiva Yellow
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Yellow
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Yellow Diffused 12V 8mA Round with Flat Top, 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Tok 8mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M16-TY-12
M16-TY-12
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: PILOT LIGHT 12V INCAND RND YEL
Na zalogi: 5754 pcs
Prenesi: M16-TY-12.pdf
RFQ
M16-TY-T1
M16-TY-T1
Opis: SW PILOT LIGHT IP40 RND YLW 120V
Na zalogi: 3076 pcs
Prenesi: M16-TY-T1.pdf
RFQ
M16-TY-24D
M16-TY-24D
Opis: PILOT LIGHT 24V LED ROUND YELLOW
Prenesi: M16-TY-24D.pdf
M16-TY-5
M16-TY-5
Opis: PILOT LIGHT 5V INCAND RND YELLOW