MGN1X-AC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MGN1X-AC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MGN1X-AC24
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V
Podatkovni listi: MGN1X-AC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MGN1X-AC24
Številka dela MGN1X-AC24 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2221 pcs Podatkovni list MGN1X-AC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 20.4 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 600VAC, 28VDC - Max
Serija MGN Čas izdaje 30ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MGN1XAC24
Z260
delovna temperatura -45°C ~ 80°C
Čas delovanja 30ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 41 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class F
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (DM) (1 Form X) 24VAC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec SPST-NO (DM) (1 Form X)
Napetost tuljave 24VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 11.5 Ohms Moč tuljave 9.5 VA
Tok tekočine 396mA