MJN1C-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN1C-DC48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJN1C-DC48
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Podatkovni listi: MJN1C-DC48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJN1C-DC48
Številka dela MJN1C-DC48 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2870 pcs Podatkovni list MJN1C-DC48.pdf
Vklopite napetost (maks.) 36 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MJN1CDC48 delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Alloy
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.8 kOhms
Moč tuljave 1.2 W Tok tekočine 25.0mA