MJN2C-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2C-DC24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MJN2C-DC24
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Podatkovni listi: MJN2C-DC24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MJN2C-DC24
Številka dela MJN2C-DC24 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6498 pcs Podatkovni list MJN2C-DC24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 600VAC, 28VDC - Max
Serija MJN Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MJN2CDC24
Z236
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Alloy Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 470 Ohms Moč tuljave 1.2 W
Tok tekočine 50.0mA