MK2PN-I-AC50
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MK2PN-I-AC50
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 50V
Podatkovni listi: MK2PN-I-AC50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MK2PN-I-AC50
Številka dela MK2PN-I-AC50 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 50V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4255 pcs Podatkovni list MK2PN-I-AC50.pdf
Vklopite napetost (maks.) 40 VAC Izklop napetosti (min) 15 VAC
Sklop zaključka Plug In, 8 Pin (Octal) Preklopna napetost 250VAC, 250VDC - Max
Serija MK Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MK2PNIAC50 delovna temperatura -10°C ~ 40°C
Čas delovanja 20ms Tip montaže Socketable
Lastnosti LED Indicator, Mechanical Indicator natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 50VAC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 50VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 338 Ohms
Moč tuljave 2.3 VA Tok tekočine 39.0mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MK2PN-I-AC110
MK2PN-I-AC110
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Na zalogi: 4030 pcs
Prenesi: MK2PN-I-AC110.pdf
RFQ
MK2PN-I-DC6
MK2PN-I-DC6
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V
Na zalogi: 5335 pcs
Prenesi: MK2PN-I-DC6.pdf
RFQ
MK2PN-S AC6
MK2PN-S AC6