MK3P5-I-DC48
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MK3P5-I-DC48
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
Podatkovni listi: MK3P5-I-DC48.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MK3P5-I-DC48
Številka dela MK3P5-I-DC48 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5047 pcs Podatkovni list MK3P5-I-DC48.pdf
Vklopite napetost (maks.) 38.4 VDC Izklop napetosti (min) 7.2 VDC
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Preklopna napetost 250VAC, 250VDC - Max
Serija MK Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MK3P5IDC48 delovna temperatura -10°C ~ 40°C
Čas delovanja 30ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Mechanical Indicator natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 48VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.63 kOhms
Moč tuljave 1.5 W Tok tekočine 29.5mA