MK3PD-5-I-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MK3PD-5-I-DC12
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Podatkovni listi: MK3PD-5-I-DC12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MK3PD-5-I-DC12
Številka dela MK3PD-5-I-DC12 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3140 pcs Podatkovni list MK3PD-5-I-DC12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.8 VDC
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Preklopna napetost 250VAC, 250VDC - Max
Serija MK Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena MK3PD5IDC12 delovna temperatura -10°C ~ 40°C
Čas delovanja 30ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Diode, Mechanical Indicator natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 95 Ohms
Moč tuljave 1.5 W Tok tekočine 126mA