MS4800B-14-0880
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS4800B-14-0880
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800B-14-0880.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 24 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 24 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800B-14-0880
Številka dela MS4800B-14-0880 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24 pcs Podatkovni list MS4800B-14-0880.pdf
Serija MS4800 Zaščitna višina 880mm
Zaščita Finger Druga imena MS4800B140880
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 7.0m
Število žarkov 88 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Zmožnost zaznavanja 14mm Zračna višina 10mm