MS4800B-20-1240-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS4800B-20-1240-R
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800B-20-1240-R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 29 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 29 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800B-20-1240-R
Številka dela MS4800B-20-1240-R Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29 pcs Podatkovni list MS4800B-20-1240-R.pdf
Serija MS4800 Zaščitna višina 1240mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MS4800B201240R
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 124 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti Receiver Only
Zmožnost zaznavanja 20mm Zračna višina 10mm