MS4800B-20-1680
pregled izdelka
Številka dela: MS4800B-20-1680
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka SAFETY LIGHT CURTAIN
Podatkovni listi: MS4800B-20-1680.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 15 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS4800B-20-1680
Številka dela MS4800B-20-1680 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis SAFETY LIGHT CURTAIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15 pcs Podatkovni list MS4800B-20-1680.pdf
Serija MS4800 Zaščitna višina 1680mm
Zaščita Finger/Hand Druga imena MS4800B201680
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Območje delovanja 0.3m ~ 20.0m
Število žarkov 168 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Zmožnost zaznavanja 20mm Zračna višina 10mm